PŘEJÍT NA CITYPARK.CZ
zpět na blog

Pepco zahájilo stěhování

SVĚŽÍ OBCHODY

Chystaná rekonstrukce se pomalu posouvá dopředu. Uzavírku Alberta už určitě většina z Vás zaznamenala. Za sádrokartonovou příčkou aktuálně probíhá už bourání podlahy. Hned vedle v jednotce se pak vyklízí. Ano, před pár dny uzavřel Váš oblíbený obchod Pepco. Jeho zaměstnanci zatím odváží zboží a hned od 1. května i tady vyroste příčka a za ní začne bourání.

Nebudeme Vás napínat a rovnou prozradíme, že místo Pepca najdete v srpnu krásnou novou dm drogerii markt. Navíc Vaší oblíbené drogerii přidáme i prodejní plochu navíc, abyste zde našli ještě více trendy kosmetiky a zdravých potravin.

Pardon, málem bychom zamluvili Pepco :) To u nás samozřejmě zůstane, jen se přesune stejně jako dm drogerie do úplně nových prostor.

Pokud u nás hledáte zboží, které jste dříve kupovali v Pepco, doporučujeme vám Nanu Nana pro doplňky do domácnosti. V obchodě Orion najdete skvělé vychytávky do kuchyně. Albi Vám zase přinese ty nejkrásnější dárky a v prodejně Takko, Lindex a CA zase najdete slušivé oblečení, a to i pro Vaše nejmenší.