PŘEJÍT NA CITYPARK.CZ
zpět na blog

ALBERT v novém již od 31.7.

SVĚŽÍ OBCHODY

A je to tady. Již 31.července se znovu otevírají brány hypermarketu ALBERT v jihlavském Cityparku. A máte se na co těšit. Kromě nového zařízení, nábytku, infrastruktury a osvětlení přibudou nově i samoobslužné pokladny či oddělení Zdravě s Albertem, kde najdete desítky produktů pro zdravý životní styl. 

Nový je i koncept a celkový vzhled prodejny, který vychází z hypermarketu v pražském nákupním centru Chodov, jenž byl oceněn jako nejlepší prodejna v České republice. Čerstvost a svěžest to jsou základní pilíře nového Albertu. Prodejna bude tak trochu připomínat tržiště s právě sklizenými produkty.  Čerstvé pečivo si budete moci zakoupit jednak z pekárny s vlastní výrobou dle receptur Albert, ale také si  můžete domů přinést chléb i sladké pečivo z místní jihlavské pekárny.  Již u vstupu na vás bude čekat rozsáhlý sortiment čerstvé zeleniny a ovoce. 

A abychom to čekání a odpočítávání posledních pár dní do startu nového Alberta zpříjemnili, máme pro vás hned 2 atraktivní pobídky. Můžeme vám již nyní prozradit, že Albert si k slavnostnímu otevření připravil pro zákazníky speciální  akce včetně výrazných slev na zdravé produkty Nature´s Promise. 

A pokud se zapojíte do červencového kola naší instagramové soutěže Svěží city, tak můžete vyhrát jeden ze tří voucherů v hodnotě 2000,- Kč právě do nově otevřeného Alberta.